Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3168034



*

nr 316 8034


Tage Fougstedt

(1890-1959), Sverige


Akvarell, Tage Fougstedt, Möja 1942, 24x35


Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

tisdag 1 juni 2004
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
30/5 12:38:55 1      100 kr
30/5 22:57:40 2      150 kr
1/6 10:54:10 3      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tage fougstedt vattenfärg
  • 8063 Collage
    Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    26 jan kl 20:20




Ladda ner broschyr